Menü
Holnap kezdődik a fehérvári sportnyár

Közzétéve: 2018. 06. 14. 13:38 - Szöllősi Attila, Vörösmarty Rádió

Holnaptól augusztus végéig különböző sportrendezvényeken, sokféle sportágban, hazai és nemzetközi versenyeket láthatunk a városban a számos kulturális program mellett. A legnagyobb sztárokkal rendezik a 123. Atlétikai Magyar Bajnokságot, majd július első két napján az óriási jelentőségű Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj versenyzői küzdenek a bajnoki címekért, előtte pedig másodszor lesz Hopp Parádé a Hotel Magyar Király előtt. Városunk júliusban felnőtt öttusa Európa-bajnokságnak is otthont ad. Több mint 1500 futót várnak a szervezők a Cerbona Fehérvár Futófesztiválra, és fantasztikus látványosságnak ígérkezik a Tour De Hongrie városunkon áthaladó futama augusztus 16-án. A nyarat a Fehérvári Sport Nagyhét zárja augusztus végén, ami kiváló családi programokat kínál.

   
Online adás
Üzenj nekünk!