Menü
Pitbull, Helloween, The Prodigy, Ákos, Rúzsa Magdi - két nap múlva FEZEN

Közzétéve: 2018. 07. 23. 06:37 - Romhányi Anikó, Vörösmarty Rádió

Két nap múlva nyitnak ki a FEZEN kapui. Grammy-díjas világsztár, több száz fellépő és az egészséges életmódot népszerűsítő programok is várják a közönséget városunkban. A székesfehérvári fesztiválon adja első magyarországi koncertjét a Grammy-díjas Pitbull, de a Helloween új turnájának magyar állomása is városunk lesz. Fellép még a The Prodigy, a Mr. Big, az Enter: Shikari, Ákos, DJ Bobo és Rúzsa Magdi is. Idei újdonságként a fesztiválon egy folk színpad is helyet kap. A Budai Fonó Zeneházzal közös Fonó sátorban szerepel többek között a Csík zenekar, a Boban Markovic Orkestar, de lesz kortárs színház és táncház is. A sportot és egészséges életmódot népszerűsítő ReAktiváló programhelyszínen szűrőprogramok, glutén-, laktóz-, cukormentes ételek mellett sporttal is várják minden nap a fesztiválozókat. A FEZEN Fesztiválra utazóknak vasúti utazási kedvezményt is biztosít a MÁV.

   
Online adás
Üzenj nekünk!