Menü
Jelentkezés - városunk szeptembertől még több lehetőséget, újdonságot kínál a leendő hallgatóknak

Közzétéve: 2018. 02. 13. 17:45 - Romhányi Anikó, Vörösmarty Rádió

Elindult a visszaszámlálás. Még két napig lehet jelentkezni a főiskolákra és egyetemekre az e-felvételiben. Városunk szeptembertől még több lehetőséget, újdonságot kínál a leendő hallgatóknak. Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara 365 tanulót vár a különböző szakokra. Seebauer Márta, az intézmény oktatási dékánhelyettesse elmondta: földmérő és földrendező szakon angol nyelvű alapképzés indul, emelkedik a mérnök-informatikus létszám, többféle duális képzésen vehetnek részt a diákok, de más újdonságok is várják a hallgatók. Elindul a mechatronikai mesterképzés nappali tagozaton, emellett felsőfoú szakképzésben informatikusokat várnak. A Corvinus Egyetem Székesfehérvári campusa erős partneri körrel kínálja képzésit. András Krisztina tanszékvezető egyetemi docens elmondta: továbbra is vonzó a duális formában meghirdetett gazdálkodás menedzsment, és a pénzügy-számvitel szak, de szeptembertől már a turizmus-vendéglátás szak is elérhető ebben a formában. A Kodolányi János Főiskola az összes alapképzési szakát meghirdeti. Vizi László Tamás az intézmény oktatásigazgatási rektorhelyettese kiemelte: szeptembertől egy új képzési módszartan segítségével a hallgatóknak már nem kell jelen lenni az előadásokon. Fontos tudni, hogy ingyenes három helyet jelölhetnek meg a diákok, kiegészítő díj ellenében ezen túlmenően még három szakra lehet jelentkezni. A felvi.hu-n meghosszabbított ügyfélszolgálattal készülnek, 21 óráig fogadják a telefonos vagy személyes kérdéseket, az e-mailekre pedig éjfélig válaszolnak.

   
Online adás
Üzenj nekünk!