Menü
Utca-burkolatok felújítása kezdődik városunkban hétfőn

Közzétéve: 2018. 06. 09. 11:14 - Frissítve: 2018. 06. 10. 07:38 - Ficsóri Erika, Vörösmarty Rádió

Több utca burkolatának felújítása kezdődik hétfőn városunkban. A Géza utca Kadocsa út és Zsolt utca közötti szakaszán egy hónapon át tart a forgalomkorlátozás, addig a 24-es és 25-ös autóbuszjáratok terelőútvonalon közlekednek. Szintén hétfőtől burkolat-felújítási munkálatok kezdődnek a Rozsnyói utcában, Sajó utcában, valamint a Túrózsáki úton. A kivitelezési munkálatok során forgalomkorlátozásokra, időszakos útlezárásokra kell számítani. Az érintett ingatlanok tulajdonosait, használóit a kivitelezők tájékoztatják az aktuális korlátozásokról, forgalmi rend változásokról. Kérik a lakosságot és a gépjárművezetőket, hogy közlekedésük során a kihelyezett közúti jelzéseket fokozott figyelemmel kísérjék, és úti céljaik megközelítése során a felújítási munkálatokat vegyék figyelembe.

   
Online adás
Üzenj nekünk!